CERTYFIKATY I APROBATY TECHNICZNE

Drzwi i ościeżnice produkowane w naszej firmie posiadają potwierdzenie swojej najwyższej jakości nie tylko w opinii zwykłych użytkowników. Potwierdzenie to uzyskujemy także w postaci certyfikatów, atestów i świadectw jakości dotyczących surowców użytych w produkcji, samego procesu wykonania jak i walorów higieniczno użytkowych. Nasi klienci dysponują dostępem do ciągle powiększającej się i ciągle aktualizowanej bazy aprobat technicznych i certyfikatów naszych wyrobów.

Tekst alternatywny
Miło nam poinformować naszych Klientów, że od 12 sierpnia 2004 roku nasza firma pracuje zgodnie z wdrożonym systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009.
 

 

aprobata techniczna na drzwi wewnetrzne wejsciowe

Aprobata Techniczna na drzwi wewnętrzne wejściowe i wewnątrzlokalowe BKT-System

 

drzwi przeciwpozarowe
Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych na drzwi drewniane, wenętrzne systemu HALSPAN przeciwpożarowe i/lub dymoszczelne.
 

 

certyfikat znak budowlany 

Powierdzenie możliwości stosowania na naszych wyrobach znaku certyfikacji: WYRÓB BUDOWLANY.

 

drzwi dymoszczelne
Krajowy certyfikat stałości właściwości użytkowych na drzwi drewniane, wenętrzne systemu HALSPAN przeciwpożarowe i/lub dymoszczelne. (Wersja angielska)
 

 

drewniane drzwi wewnetrzne 

Powierdzenie możliwości stosowania na naszych wyrobach znaku certyfikacji: WYRÓB BUDOWLANY. (Wersja angielska)

 

aprobata stalowe oscieznice drzwiowe
Aprobata Techniczna stalowe ościeżnice drzwiowe BKT-System
 

 

aprobata kabiny sanitarno higieniczne
Aprobata Techniczna na kabiny sanitarne, drzwi sanitarno-higieniczne BKT-System
aprobata drzwi przeciwpozarowe silent
Aprobata Techniczna na drzwi przeciwpożarowe z izolacją akustyczną 42 dB BKT-System
 

 

certyfikat FSC
FSC® Chain of Custody / Certyfikat kontroli i pochodzenia produktu FSC dowodzi, że drewniane elementy certyfikowanych produktów pochodzą z dobrze zarządzanych lasów oraz, że producent nadzoruje źródło pochodzenia surowców oraz materiałów z odzysku.
drzwi wewnetrzne krajowa ocena techniczna1
Krajowa Ocena Techniczna drewniane drzwi wewnętrzne systemu Halspan
 

  

 

tabliczka znamionowa drzwi
Certyfikowane drzwi muszą posiadać trwałe oznakowanie w postaci tabliczki znamionowej, która zawiera podstawowe informacje: nazwę producenta, dane techniczne, numer aprobaty, numer wyrobu, datę produkcji. Jeśli drzwi z certyfikatem nie posiadają takiej tabliczki informacyjnej, obiekt nie zostanie odebrany przez organy nadzorujące. To na niej znajdują się ważne dla użytkownika i dla inspektorów informacje o danym wyrobie. Warto o tym pamiętać ponieważ jest na rynku wielu producentów, którzy oferują drzwi nie spełniające ostrych norm danej klasy! Są tanie, ale wysoką ceną ich zastosowania może być ludzkie życie!

 

atest higieniczny na drzwi szpitalne

Atest higieniczny na drzwi do szpitali:  sal operacyjnych, pracowni RTG, pracowni mammografii . BKT-System

 

Atest higieniczny na drzwi do sal operacyjnych, pracowni RTG.

gazela biznesu

 

 

Wiele lat obecności naszej Fabryki drzwi i ościeżnic na polskim rynku zaowocowało przyznaniem nam wielu wyróżnień. Cieszymy się, że nasze solidne i odpowiedzialne podejście do biznesu znalazło uznanie wielu naszych partnerów.


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


PRZEWIŃ DO GÓRY STRONY.