OŚCIEŻNICE SKŁADANE-SKRĘCANE!

OŚCIEŻNICA UD-LBW-3T

Nowością w naszej ofercie na rynku krajowym (ościeżnice te produkowaliśmy do tej pory tylko na eksport) są ościeżnice składane. Produkt ten rozwiązuje wiele problemów związanych z transportem i montażem klasycznych ościeżnic spawanych. Pod nazwą UD-LBW 3T kryje się ościeżnica z ocynkowanej stali (1,5mm grubości), gruntowana na kolor biały (RAL 9010). Całość mieści się w dwóch kartonowych opakowaniach zawierających: kompletną ościeżnicę składaną, wkręty, próg montażowy, uszczelkę.

Wymiary ościeżnic składanych:

  • głębokość 130, 155, 180 mm,
  • szerokość w świetle 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900, 950, 1000 mm,
  • wysokość w świetle ościeżnicy 2000 mm.
  • Oś kieszeni zamka na wysokości 1040 mm.
montaż ościeżnicy
 
ościeżnica składana (skręcana)
 

 

Niezwykle łatwy montaż przy pomocy jednego narzędzia: wkrętaka!

 

ościeżnica składana i próg

 Ościeżnice składane przygotowane do transportu. Ogromną zaletą ościeżnic składanych Bkt-System jest ich ogromna łatwość w przechowywaniu i transporcie!

ościeżnice składane transport

UWAGA! WAŻNE! Nazwa ościeżnice składane ma w tytule tej strony dopisek SKRĘCANE. Oznacza to sposób montażu w obiekcie docelowym. Ościeżnice skręcane nie posiadają regulacji szerokości w celu dopasowania ich do grubości muru! Tę funkcję posiadają ościeżnice stalowe, składane: SK-WUD i ST-WUD zaletą ościeżnic serii ST jest niewidoczne łączenie w miejscu ich złożenia. Posiadamy w ofercie także ościeżnicę składaną MDF.