BKT System

Ościeżnice regulowane

Regulowane ościeżnice

Regulowane ościeżnice to najlepsze rozwiązanie do starego budownictwa – wynika to bardzo często z tego, że grubość ich murów lub ścian nierzadko jest różna co znacznie utrudnia dobranie spójnych wizualnie futryn drzwiowych do wszystkich pomieszczeń – znacznie ułatwiają to ościeżnice regulowane. Dzięki regulowanym ościeżnicom możliwym jest dopasowanie wybranych modeli futryn do potrzeb budynku uwzględniając wszystkie wymiary opisujące otwór drzwiowy. Decydując się na regulowane ościeżnice BKT-System zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów, które skutecznie będą chronić naroża ścienne z obydwóch stron a przy tym będą się doskonale prezentować. W naszej ofercie dostępne są regulowane ościeżnice stalowe oraz drewniane.

Regulowane ościeżnice stalowe

Ościeżnice regulowane ze stali zapewniają one zdecydowanie większą odporność na potencjalne usterki niż ościeżnice drewniane regulowane – przyczyną tego jest oczywiście trwałość materiału, którym jest stal. Ościeżnice regulowane stalowe sprawdzą się w pomieszczeniach które narażają drzwi na intensywne i nieuważne użytkowanie – przeważnie w przestrzeniach użytku publicznego ale także w branży gastronomicznej. Trwałość regulowanych ościeżnic stalowych sprawia, że z chęcią sięgają po nie również właściciele magazynów lub często użytkowanych schowków. Regulowane ościeżnice stalowe są również doskonałym rozwiązaniem dla szpitali, w których przysłużą się swoją wytrzymałością i funkcjonalnością w sanitariatach, salach operacyjnych a także pomieszczeniach przeznaczonych dla personelu medycznego.

SK-WUD
ościeżnice obejmujące

SK-WUD jest ościeżnicą składaną obejmującą daną grubość muru. Posiada dość dużą regulację na grubości muru. Ościeżnica ocynkowana (możemy ją wykonać ze stali kwasoodpornej). Możliwość regulacji w zakresie -5/+20 mm od podanej grubości ściany.

ST-WUD
ościeżnice regulowane

ST-WUD jest ościeżnicą składaną, obejmującą daną grubość muru. Jej zaletą jest niewidoczne łączenie dwóch części ościeżnicy. Ościeżnica ocynkowana (możemy ją wykonać ze stali kwasoodpornej). Możliwość regulacji w zakresie +/- 8 mm od podanej grubości ściany.

regulowane ościeżnice drewniane

Ościeżnice drewniane regulowane to element wyposażenia wnętrza, który pozostawia największą swobodę architektom i osobom zajmującym się aranżacją wnętrz. Wpływ na to ma, że ościeżnice drewniane regulowane, które znajdują się w naszej ofercie mogą zostać pokryte dowolnym laminatem HPL lub CPL (zarówno wzorzystym, jak i o jednolitej barwie). Laminat HPL stanowi dodatkową powłokę zabezpieczającą dla futryn drzwiowych a przy tym doskonale się prezentuje zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Uniwersalność ościeżnic drewnianych regulowanych sprawia, że z chęcią wykorzystywane są w pomieszczeniach biurowych oraz mieszkalnych. Sprawdź dostępne ościeżnice regulowane – w razie pytań zapraszamy do kontaktu!

ościeżnica MDF
ościeżnica drewniana

Ościeżnica obejmująca daną grubość muru z niewielką regulacją. Może być wykonana w kolorze danego skrzydła. Okleina HPL lub CPL. Możliwość regulacji w zakresie +/- 8mm od podanej grubości ściany.

ościeżnica RA4
ościeżnica nakładkowa

Ościeżnica blokowa. Okleina HPL lub CPL. Oferujemy wykonanie opasek maskujących w kolorze okleiny ościeżnicy lub dowolnie wybranym. Możliwość regulacji w zakresie +/- 8mm od podanej grubości ściany.

Drzwi wewnętrzne a regulowane ościeżnice

Drzwi wewnętrzne to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wnętrza. Regulowane ościeżnice pozwalają na swobodny ich montaż w pomieszczeniach o ścianach różnej grubości co pozwala Państwu na zachowanie jednolitego stylu architektonicznego na całej powierzchni wybranej placówki lub biura. Drzwi wewnętrzne w regulowanych ościeżnicach, pod warunkiem, że te są dobrze dopasowane, nie tracą w żaden sposób na funkcjonalności w porównaniu do ościeżnic stałych. Regulowane ościeżnice to komfort idący z pewnością należytego dopasowania ich do muru lub ściany pomieszczenia a także skuteczne i wydajne zabezpieczenie obydwóch ich naroży. Ościeżnice regulowane od BKT-System będą doskonałym rozwiązaniem zarówno pod kątem wizualnym, jak i praktycznym. Sprawdź dostępne ościeżnice regulowane dostępne u nas – skontaktuj się z nami!

Sprawdź również: ościeżnice drewniane