BKT System

Ościeżnice regulowane

Regulowane ościeżnice

Regulowane ościeżnice to najlepsze rozwiązanie do starego budownictwa – wynika to bardzo często z tego, że grubość ich murów lub ścian nierzadko jest różna co znacznie utrudnia dobranie spójnych wizualnie futryn drzwiowych do wszystkich pomieszczeń. Dzięki regulowanym ościeżnicom możliwym jest dopasowanie wybranych modeli futryn do potrzeb budynku uwzględniając wszystkie wymiary opisujące otwór drzwiowy. Decydując się na regulowane ościeżnice BKT-System zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów, które skutecznie będą chronić naroża ścienne z obydwóch stron a przy tym będą się doskonale prezentować. W naszej ofercie dostępne są regulowane ościeżnice stalowe oraz drewniane.

Regulowane ościeżnice stalowe

Zapewniają one zdecydowanie większą odporność na potencjalne usterki niż ościeżnice drewniane regulowane – przyczyną tego jest oczywiście trwałość materiału, którym jest stal. Regulowane ościeżnice stalowe sprawdzą się w pomieszczeniach które narażają drzwi na intensywne i nieuważne użytkowanie – przeważnie w przestrzeniach użytku publicznego ale także w branży gastronomicznej. Trwałość regulowanych ościeżnic stalowych sprawia, że z chęcią sięgają po nie również właściciele magazynów lub często użytkowanych schowków. Regulowane ościeżnice stalowe są również doskonałym rozwiązaniem dla szpitali, w których przysłużą się swoją wytrzymałością i funkcjonalnością w sanitariatach, salach operacyjnych a także pomieszczeniach przeznaczonych dla personelu medycznego.

SK-WUD
ościeżnice obejmujące

SK-WUD jest ościeżnicą składaną obejmującą daną grubość muru. Posiada dość dużą regulację na grubości muru. Ościeżnica ocynkowana (możemy ją wykonać ze stali kwasoodpornej). Możliwość regulacji w zakresie -5/+20 mm od podanej grubości ściany.

ST-WUD

ST-WUD jest ościeżnicą składaną, obejmującą daną grubość muru. Jej zaletą jest niewidoczne łączenie dwóch części ościeżnicy. Ościeżnica ocynkowana (możemy ją wykonać ze stali kwasoodpornej). Możliwość regulacji w zakresie +/- 8 mm od podanej grubości ściany.

regulowane ościeżnice drewniane

Ościeżnice drewniane regulowanie to element wyposażenia wnętrza, który pozostawia największą swobodę architektom i osobom zajmującym się aranżacją wnętrz. Wpływ na to ma, że ościeżnice drewniane regulowane, które znajdują się w naszej ofercie mogą zostać pokryte dowolnym laminatem HPL lub CPL (zarówno wzorzystym, jak i o jednolitej barwie). Laminat HPL stanowi dodatkową powłokę zabezpieczającą dla futryn drzwiowych a przy tym doskonale się prezentuje zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach. Uniwersalność ościeżnic drewnianych regulowanych sprawia, że z chęcią wykorzystywane są w pomieszczeniach biurowych oraz mieszkalnych.

ościeżnica MDF

Ościeżnica obejmująca daną grubość muru z niewielką regulacją. Może być wykonana w kolorze danego skrzydła. Okleina HPL lub CPL. Możliwość regulacji w zakresie +/- 8mm od podanej grubości ściany.

ościeżnica RA4

Ościeżnica blokowa. Okleina HPL lub CPL. Oferujemy wykonanie opasek maskujących w kolorze okleiny ościeżnicy lub dowolnie wybranym. Możliwość regulacji w zakresie +/- 8mm od podanej grubości ściany.

Drzwi wewnętrzne a regulowane ościeżnice

Drzwi wewnętrzne to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wnętrza. Regulowane ościeżnice pozwalają na swobodny ich montaż w pomieszczeniach o ścianach różnej grubości co pozwala Państwu na zachowanie jednolitego stylu architektonicznego na całej powierzchni wybranej placówki lub biura. Drzwi wewnętrzne w regulowanych ościeżnicach, pod warunkiem, że te są dobrze dopasowane, nie tracą w żaden sposób na funkcjonalności w porównaniu do ościeżnic stałych. Regulowane ościeżnice to komfort idący z pewnością należytego dopasowania ich do muru lub ściany pomieszczenia a także skuteczne i wydajne zabezpieczenie obydwóch ich naroży.