BKT System

parapety i blaty

parapet i blat- postforming

Postformingowe parapety i blaty kuchenne posiadają wiele zalet użytkowych. Są to przede wszystkim odporność na wysokie temperatury, kwasy i zasady, światło (nie odbarwiają się). Są również odporne na ścieranie i zarysowania, zabrudzenia wnikające w strukturę materiału oraz kurz. Blaty znajdują zastosowanie nie tylko w kuchni, ale wszędzie tam, gdzie potrzebne są powierzchnie o wyjątkowej trwałości. Podobnie jak w przypadku drzwi — postformingowe blaty kuchenne wytwarzamy zgodnie z życzeniem w dowolnych (max. 1100 x 3000 mm jako jeden element) wymiarach, kształtach i kolorystyce. Blaty i parapety od BKT-System doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, tych urządzonych w stylu glamour czy stylu klasycznym. Sprawdź nasze blaty i parapety – ciesz się pięknym wnętrzem! Parapet i blat (postforming) czekają na ciebie!

blat postforming

Nowoczesne parapety wewnętrzne BKT-System

Nowoczesne parapety wewnętrzne to niezwykle ważne elementy aranżacji pomieszczeń – i to nie tylko w domu! Są one nie tylko dodatkiem praktycznym, ale również pełnią funkcję dekoracyjną. To dzięki nim wnętrza nabierają nowego charakteru, a ciepło z kaloryferów nie ucieka. Nowoczesne parapety wewnętrzne doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach użytku publicznego, gabinetach kosmetycznych oraz lekarskich.

Nowoczesne parapety wewnętrzne BKT-System poddawane są procesowi, jakim jest postforming, dzięki czemu są odporne na wilgoć i ciepło płynące z kaloryferów, a ich wygląd cieszy przez bardzo długi czas. 

Blat na wymiar – blat postformingowy

Blaty postformingowe kuchenne i nie tylko – właśnie to znajdziesz w BKT-System! Blat na wymiar będzie doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie potrzebujesz nietypowych rozwiązań. Wysokiej jakości blat postformingowy będzie świetną przestrzenią użytkową nie tylko w domu. Dzięki swoim właściwościom blaty te są odporne na wilgoć, ciepło oraz uszkodzenia mechaniczne. Blat z postformingu sprawdzi się w każdej kuchni, w której wiele się dzieje! Wybierając blat postforming inwestujesz w wysokiej jakości produkt, który jest odporny na wysokie temperatury, wilgoć, a także uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, wybierając blat postforming to sposób na doskonałe uzupełnienie wnętrza. Szeroki wybór blatów z postformingu sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dla swojego wnętrza!

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami i złożenia zamówienia. Polecamy zapoznać się z naszym portfolio.

rodzaje parapetów i blatów

A 07

A 00

b 13

A 01

b 14

A 02

b 15

a 03

b 16

a 04