BKT System

usługi

cięcie i gięcie blach, transport, montaż - Łódź i nie tylko

cięcie i gięcie blach Łódź

Gięcie i cięcie blach to usługi, które niezwykle często są wybierane przez naszych klientów. Cięcie blachy umożliwia jej dopasowanie do potrzeb względem wymiarów. Z kolei gięcie blach pozwala na uzyskanie optymalnego kształtu, dopasowanego niemalże idealnie do potrzeb klienta.

gięcie blach łódź

transport drzwi i ościeżnic

Dysponujemy własnym transportem. Wykonane produkty, bez względu na wielkość zlecenia, dostarczymy na życzenie do dowolnego miejsca w Europie. Transport drzwi i ościeżnic to zdecydowanie bezpieczne i wygodne rozwiązania – nie wahaj się! Transport drzwi i ościeżnic będzie zrealizowany w wyznaczone przez ciebie miejsce, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że zamówione przez ciebie produkty będziesz musiał przetransportować na własną rękę. Wiemy, że bywa to niezwykle kłopotliwe, dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów!

montaż drzwi i ościeżnic

Polecamy usługi naszych sprawdzonych i niezawodnych ekip montażowych przy montażu ościeżnic i drzwi. Wybór usługi, jaką jest montaż ościeżnicy lub montaż drzwi to gwarancja odpowiednio zamontowanych produktów. Samodzielny montaż drzwi wewnętrznych bywa kłopotliwy i wymaga odpowiednich umiejętności. Podobnie w przypadku ościeżnic – montaż ościeżnic bezpieczniej pozostawić specjalistom. Usługi montażu drzwi i ościeżnic pozwalają na bezpieczne i prawidłowe ich zamontowanie, dzięki czemu można korzystać z nich bez żadnych obaw!